Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mielipiteitä näistä?

51026
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ei mitään lasten katseltavaa vanhoi ämmii.

Äänestä
  • Minä olen 50 ja pidän näitä kuvia todella hyviksi kun taas sinä olet varmaan alle 18v. Minä saan naista joka päivä kun sinä taas saat haaveilla naisista päivisin.

    Äänestä

  • täysin iästä! kirjoitti:

    Minä olen 50 ja pidän näitä kuvia todella hyviksi kun taas sinä olet varmaan alle 18v. Minä saan naista joka päivä kun sinä taas saat haaveilla naisista päivisin.

    Sattuu olemaan niin, että maapallolla kaikki vanhenee. Ei näitä kuvia valtavan kiihottaviksi voi sanoa ja silti on niin, että tarpeeksi kauan elävälle juuri tällainen vaimo on vieressä, ja vielä rakastettava vaimo. Jos menee yli viisikymppisenä seisomaan alastomana peilin eteen, pitäisi tyhmänkin ymmärtää, miksi eivät parikymppiset naiset ole enää kiinnostuneitä sellaisesta äijästä. Ja sama toisinpäin.

    Äänestä

kiihottavasti osaa esitellä itseään.Näyttää pitävän siitä ja sehän on sen kiihottavuuden perusta. Joku timmi nuori gimma osaa olla paljon turhemman näkönen kun se "yrittää" olla kiihottava. Kun eivät vielä ole kokeneet mitää oikeesti kiihottavaa, ovat vaan itsevarman ja tympeän näköisiä timmine kroppineen. Mutta kaikki nuoresta grannyyn on kiihottavaa jos on naisella hyvä olla.

Äänestä
  • Siis ilmasen nyt oman mielipiteeni, johon kaikilla on oikeus, ilman sen kummempia vikinöitä.. En nyt oon periaatteessa ymmärtäny ketään kuka haluaa itteensä tollain kuvissa esitellä, mutta siis oma valinta enkä siitä halua tuomita. Mutta mun mielestä jo tuon ikäisen naisen pitäis pitää ne vaatteet päällään. Ei sen takia et se nyt olis jotenki kauheen vastenmielinen tai muuta mutta kuitenkin. Se on toisaalta ihan hyvä että on kuvia nuorista naisista joita nuoret miehet ja miks ei naisetkin kattella. Nehän on fantasioita. Nuorempana ku esim tutustuu omaan seksuaalisuuteen ja masturboi jne.. ne vaan luo mielikuvia. Mutta nuorena en ois ainakaan halunnu saada tällasia kuvia käsiini..ei lois mielikuvia ja fantasioita.. tulee vaan oma äiti mieleen :D Mutta ymmärrän tietty et 50nen voi pitää tällasta naista seksikkäänä ku luultavasti sellasen vieressä makaa.. Mutta myös yks vinkki ois tällasissa kuvissa esiintyville naisille: että siitä kropasta voi tietysti pitää tämänkin ikäsenä huolta. Varsinkin kun itteensä kuvissa esittelee..Enkä nyt tarkota et pitäs olla tikku laiha blondi jolla on jumalattomat silikoonit tms.. luonnollisuus on kaunista..eikä enää tämän ikänen nainen voi kropaltaan näyttää parikymppiseltä.. Mutta siis huomaa kyllä että tämä kuvissa oleva nainen ei oo lenkkipolkua nähnykkään.. en sano että laihuus on kaunista vaan terve olemus :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Granny_Lover.. kirjoitti:

http://affiliates.mature.eu/free/custom_galleries/579/0012_37508.jpg (Tämä rouva seuravassa 2kuvassa doggystylessa..) http://affiliates.mature.eu/free/custom_galleries/579/0011_37514.jpg http://affiliates.mature.eu/free/custom_galleries/579/0006_37515.jpg http://affiliates.mature-madness.com/free/custom_galleries/435/0008_35154.jpg Jos on muita jotka tykkää vanhemmista rouvista, niin linkkejä kuviin, tässä oli hieman alkua... ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu