ja vallankäyttäjät lajin vaihtoon?
Vastaus: KYLLÄ
Kannustaako
valitsijat
91797
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
tuhlata, on myös muita kamppailulajeja.
että kuka/ketkä nyt on noin kärsinyt vääryyttä? Ketkä on jäneet valitsematta? Mahtaavat olla superhemmoja! Vai onko vääryys tapahtunut nyt vaan isin korvien välissä?
Nyt menkää isukit mussukoidenne kanssa marjoja poimimaan. Jos ette lähimetsästä löydä niin matkustakaa kauemmas.
siellä se valitsija mies?
onko sinula pipo kireassa? sina vain ruuppa ja kautta suhteita, sina ei edes osa poimi marjat.
Jos ei tullu mitalia tai ei tullu valituksi niin aina voi sanoa: "No ens vuonna sitte uudestaan". Kyllä ne sitten taas jaksaa.
kyllähän ne"vallankäyttäjät"ovat Sarkkisen klaaniin kuuluvia persoonia.Hyvä veli systeemi jatkuu edelleen painin valinnoissa kautta linjan,suomettumistako?
Olen samaa mieltä. Klaani valitsee mieltymystensä mukaan suojattejaan.Monia valintoja on tässä vuosien saatossa saanut ihmetellä - ja monia syrjimisiä.
valitaan koko valmennusstiimi seuraavalla kerralla myös ulkomailta mitäs se on väliä kun ei painijoillakaan tarvita kansalaisuutta