Onko kukaan käyny kyseisessä hotellissa?Kertokaa ihan kaikki mahdollinen?Onko Kyproksella yleensä minkälaiset ilmat kesäkuun lopussa? Ostomahdollisuuksia ja kuinka paljon maksaa matka Limassoliin Pafokselta?
Lomamatkat hotelli Damon
5
1034
Vastaukset
- juusssis
Eikö kukaan oo käynny???
- pafoksella?
olin kymmenisen vuotta sitten.
Ihan kiva hotelli, kävelymatka rantaan ja keskustaan. pikkunen supermarketti oli ainakin ennen siinä ihan hotellissa kiinni ja lyhyen kävelymatkan päässä oli isompi kauppa.. Ei ole kuin positiivisia muistoja. - juudssiis
pafoksella? kirjoitti:
olin kymmenisen vuotta sitten.
Ihan kiva hotelli, kävelymatka rantaan ja keskustaan. pikkunen supermarketti oli ainakin ennen siinä ihan hotellissa kiinni ja lyhyen kävelymatkan päässä oli isompi kauppa.. Ei ole kuin positiivisia muistoja.kiva kuulla,2kk niin lento pafokselle ja kyseiseen hotelliin!!!!
- Kirsi¤
juudssiis kirjoitti:
kiva kuulla,2kk niin lento pafokselle ja kyseiseen hotelliin!!!!
Olin kyseisessä hotellissa toukokuussa. Hotelli on pieni mut kiva.Aamupala todella halpa mut sitä samaa koko viikko.tomaatti,kurkku juusto vaalea leipä jugurttix2 appelisiinilohkot,kahvi ja tee(englantilainen).Hotellissahan on paljon englantilaisia.
Muuten siisti ja ihan tarpeeksi lähellä kaikkea.Allasbaari oli ok.Sai aina mitä tilasi.Tarjoilijat olivat kivoja ja juttelivat paljon.Muutenkin henkilökunta kohteliasta.Hotellista kun lähdetään keskustaan siinä heti tulee neljän tien risteys ja siitä oikelle lähtiessä tulee ravintola joka oli jotain georges(jotain).Siinä on parhaat liharuoat.Ja kannattaa Meze-ateria syödä juuri siinä! - juushhiiis
Kirsi¤ kirjoitti:
Olin kyseisessä hotellissa toukokuussa. Hotelli on pieni mut kiva.Aamupala todella halpa mut sitä samaa koko viikko.tomaatti,kurkku juusto vaalea leipä jugurttix2 appelisiinilohkot,kahvi ja tee(englantilainen).Hotellissahan on paljon englantilaisia.
Muuten siisti ja ihan tarpeeksi lähellä kaikkea.Allasbaari oli ok.Sai aina mitä tilasi.Tarjoilijat olivat kivoja ja juttelivat paljon.Muutenkin henkilökunta kohteliasta.Hotellista kun lähdetään keskustaan siinä heti tulee neljän tien risteys ja siitä oikelle lähtiessä tulee ravintola joka oli jotain georges(jotain).Siinä on parhaat liharuoat.Ja kannattaa Meze-ateria syödä juuri siinä!Oltiin viikko hotellissa,ihan ok hotelli.Lisäksi käytettävissä kefalos hotellin palvelut meren rannassa.
Aamiainen:sämpylää,paahtoleipää,jugurtteja,pekonia,kinkkuja,juustoo,papuja,tommaatteja,keitettyjä
munia,munakasta ,mehuja,kahveja jne,, kylläkin sama joka päivä.Allas ihan riitävä,allasbaaris suht edullista.Menisin uudestaankin,paikka hyvä ,bussill pääsee nätisti minne vaan(1,5 e/henk).Huoneet ihan ok makkari tupakeittiö.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its4058839Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1723238- 171724
- 771126
- 761058
- 271045
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta641001Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss79975- 55973
- 65910