"kun joku kirjoittaa ongelmista
Kirjoittanut: karmivaa toimintaa 10.5.2009 klo 08.59
ja hakee purkauksella tukea niin mitä tekee moppi? poistaa kirjoituksen!
näikö uskovainen toimii oikein Jumala tulee rankaisemaan tällaiset saatanan palvelijat."
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000003&conference=4500000000000490&posting=22000000043850208
Lue totuus täältä!
Samaa mieltä
8467
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
uskovainen ole. Hänhän on vanhoillislestadiolainen.
ilmaistu.
on täysin Suomi24:n sääntöjen vastainen. Palvelee vain vl-julmuuksien lakaisemista maton alle. Kuten SRK on Moppia ohjeistanut.
Mopin on mukava juoda äitienpäiväkahveja, kun on saanut 3-4 kertaa poistettua palstalta vl-henkilön kertomuksen, miten hänen äitinsä kaksin käsin repi hiuksia lapsen päästä suorittaessaan "vl-kasvatusta". Tätä varten SRK määräsi Mopin palaamaan jälleen kerran sheriffiksi.
on uransa huipulla, kun pääsee poistamaan palstalta, kuinka vl-äiti kasvatuskeinona repi tukan lapsensa päästä yms. kauhukertomuksia vl-talostelusta.
te neropatit jaksatte tänne suoltaa. Kuinkahan moni ei vl repii ja hakkaa lapsiaa, jättää heitteille ja menee itse kapakkaan. Isäpuolet raiskaa vaimojensa tyttäriä, juovuspäissään hakataan kuka vain sattuu käsivarren matkan päähän. Viikottain saa lukea lapsiin kohdistuneita väkivallan tekoja, jotka eivät ole vl-vanhempien tekoja. tällä foorumilla on pahimmat öykkärit ja panettelijat. Miksi nykyisin otetaan lapsia huostaan? Siksi kun vanhemmuus on unohtunut. Vanhemmat istuvat terasseilla litkien alkoholia ja nuoriso kaljareppuineen tappelee naapurikaupan seinustalla. Yleensä on asia niin, että varas toista varkaaksi jne.Montakohan kertaa olet itse syyllistynyt lapsesi pahoinpitelyyn, fyysiseen ja henkiseen???
>Montakohan kertaa olet itse syyllistynyt lapsesi pahoinpitelyyn, fyysiseen ja henkiseen??? < Lopeta tommonen homma HETI !!!
saatana, Montako kertaa päivässä huudat herraasi apuun? Yleensä itsestään täällä jokainen kirjoittaa :)