Merimuseo.

Miksi sitä ei myydä pois, kun kerran on nähty ettei siä kukaan käy! ja jos ne muutamat hienostelija kävijät haluaa nähdä finjetin hytin niin menkää hoitoon. 200000 euroa miinusta JOKA kuukausi! repikää siitä.
7513
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

eikä vois vähempää kiinnostaa!!!!

Äänestä
  • No te ette nyt muutenkaan ole lähiräkälää kummemmassa paikassa koskaan käyneetkään. Vähentäkää juomista ihmeessä!

    Äänestä

Kirjoittelin kännissä tänne kuukausia sitten ihan samanlaista paskaa mutta kun raitistuin ja pääsin töihin niin ajattelin käydä kerran katsomassa Vellamoa ja niin vain kävi että ostin VUOSIKORTIN!! Upea paikka ja mainio treffimesta, sain ekaa kertaa vuosiin kun vein erään neidon sinne tutustumaan! Kyllä elämä hymyilee selvin päin ja Vellamo myös!

Äänestä
  • Aika luuseri oot jos pitää viedä nainen vellamoon että saa pilluu, onnittelen vuosikortista: HEH HEH HEH

    Äänestä

  • Vähän on maailmaa nähnyt jos Vellamo saa tuollaisen orgasmin syntymään. Jotain mätiä puunpalasia.Vanha moottorikelkka.Jotain epämääräistä rihkamaa ja lentokone roikkumassa katossa.Wauuu. Käykää vaikka British museumissa välillä.

    Äänestä

  • eip paljo innostanu kirjoitti:

    Vähän on maailmaa nähnyt jos Vellamo saa tuollaisen orgasmin syntymään. Jotain mätiä puunpalasia.Vanha moottorikelkka.Jotain epämääräistä rihkamaa ja lentokone roikkumassa katossa.Wauuu. Käykää vaikka British museumissa välillä.

    voisi perustaa osaston jossa entiset laivatytöt esittelisivät taitojaan? Se myös on historiaa. Näitä seitsemänkymmentä luvun ilotyttöjä tulee usein kaupungilla vastaan, ovat tosin jo aika pönäköitä, mutta olisihan se mielenkiintoista muisteltavaa. Osastolla voisi olla Pilluväiskin volkkari ja vaikka Kreikkalaisen laivan hytti jossa tehosteääninä voivotuksia.

    Äänestä

  • viisas........... kirjoitti:

    Aika luuseri oot jos pitää viedä nainen vellamoon että saa pilluu, onnittelen vuosikortista: HEH HEH HEH

    Mutta onneksi silti lopetin juomisen ja tutustuin paikkaan. Suosittelen!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


asiakas.......... kirjoitti:

Miksi sitä ei myydä pois, kun kerran on nähty ettei siä kukaan käy! ja jos ne muutamat hienostelija kävijät haluaa nähdä finjetin hytin niin menkää hoitoon. 200000 euroa miinusta JOKA kuukausi! repikää siitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu