onko milanossa paljon viinakauppoja vai saaks siel etttii niit ? ja onko jotai hyvii baareja jota suosittelisitte?
viinakuapat ja baarit
nalle
2
584
Vastaukset
- viinakauppoi
Milanos on paljo viinakauppoi. Melkein joka korttelis, katot vain kylttii "Alco". Hyvät valikoimat terävii ja bissee. Hyvii baareiki on, ihan siin keskustaski monta. Melkein kaikki baarit on hyvii, tosin jengi on niis aika perseet olal, kun brenkku on nii halpaa.
- namin
Viinaa tuntu saavan joka kaupasta... Ainakin viiniä ja kaljaa oli joka ikisessä pikkupuodissa missä vaan kävimme! Keskusaseman takana (tai sivulla) oli kauppa missä oli ihan laaja valikoima erilaisia viinaksia aina limocellosta kuohareihin! Siitä vielä viimeset tuliaispullot!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 753607
- 622694
- 812647
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.582418Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1922363Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2622205- 451943
- 441769
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t151501EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1491418