PALJON MAKSAA SKOOTTERIN MUUTOSREKISTERI

50cc yamama bw's vm '99 skootteri olis tulossa mulle, pitäs muutosrekisteröidä omiin nimiin, paljon luulisi tämmöisen maksavan A-Katsastus löytyy täältäpäin.. Jos oikein katoin sen nettisivuilta niin 15e? pitääkö paikkansa?
4180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ja moposkootterien osio on erikseen...

Äänestä
  • Oli ihan helevetisti hyötyä tommosesta vastauksesta. Skootteri se on vittu saman kuutioinen kuin mopotkin vitun älykääpiö runkkari.. taiat olla melko lyötävän näköinen kaveri

    Äänestä

luotatko suomi24-palstaan enemmän ku nettisivuihin? vittu mikä aasi... varaa 100 euroo mukaa, jos sulla ei oo sataa euroo, unoha koko juttu

Äänestä
  • ei saa edes vittu summaa kysellä saati varmistaa kaikki täällä on samanlaisia pellejä kuin sinäkin kyse ei oo luottamuksesta vaan tiedeon varmistuksesta vitun isännussija.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vastausta tartteis nopee kirjoitti:

50cc yamama bw's vm '99 skootteri olis tulossa mulle, pitäs muutosrekisteröidä omiin nimiin, paljon luulisi tämmöisen maksavan A-Katsastus löytyy täältäpäin.. Jos oikein katoin sen nettisivuilta niin 15e? pitääkö paikkansa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu