Missä olet oi kaikista kaunein. Ei ole palsta enää entisen kaltainen. Kaipaan kovasti loistavaa huumorintajuasi ja asiantuntevia kommenttejasi.
Nakit Muusilla
erkki lihas
7737
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Jos sinulle todellakin sellaiset kirjoitukset olivat hyvää huumoria ja elämän sisältöä, en voi muuta kuin sääliä. GAL!
Moottorimiehet on jo merellä joten tuskin sitä kaveria näkyy ennen marraskuuta.
Minä saan todellista sisältöä elämääni vänkäämäällä täällä väistämissäännöistä ja plotterien tarpeellisuudesta. Nämä ovat se mikä minua tavattomasti kiinnostaa. Valitettavasti kaikki eivät ehkä ymmärtäneet tämän mahtavan legendan viisauksia. Busteripojille ne eivät ehkä heti aukea?
onko tuo ääliö terroristi SirBB palannut palstallemme?
Sir BB on aina siellä missä miestä tarvitaan! Hän päästää vierassatamissa jahdillaan pikku-ukkoin kanssa höpöttäväin seilorien vaimot vaivoistaan ja heiluttelee köydenpäätä kädettömiä ohitellessaan. Hän valikoi viinit pöytään puolesta tampioiden ja varmistaa, että guormeen laatu pysyy kohdallaan. Kun Sir ja Erkki saapuu Gotlantiin parhaat viinit kellarista kaivetaan ja neitseet parhaimpiinsa pynttäytyy. Näiden maailmanmiesten jahtein nousukulmasta muut vain haaveilee!
onko sirri myöskin suomenruotsalainen, osa tuota rodullisesti ylivertaista valioluokkaa joka tarvitsee kielikiintiön korkeakouluun päästäkseen?
Kaipatko miestasi ja korujasi kun puhut "Nakeista ja Muusista"?!