Italia-4-ever

kuka se on/olisi, joka toisi rakkauden elämääni, saanko kokea rakkautta, tumma, vaalea, pehmo, jäärä?
3129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

jotain mitä et ole ennen kokenut.. ei tarvitse mennä, kiven heiton päästä se löytyy olen varma.

Äänestä
  • ei tarvii mennä... siis jostain lähiympäristöstä tai tuttavapiiristä tai tuttavantuttavapiiristäkö? millois mahtais tulla, vuosi, kaksi, viisi?

    Äänestä

  • odottaa..odottaa kirjoitti:

    ei tarvii mennä... siis jostain lähiympäristöstä tai tuttavapiiristä tai tuttavantuttavapiiristäkö? millois mahtais tulla, vuosi, kaksi, viisi?

    ...baarista löydät kollon jos kolmannenkin :9

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


odottaa..odottaa kirjoitti:

kuka se on/olisi, joka toisi rakkauden elämääni, saanko kokea rakkautta, tumma, vaalea, pehmo, jäärä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu