Takapuoli murisee ja röyhtäilyttää!

Minulla on jo ollut vuoden sellainen ongelma että takapuoli murisee sellai tosi nolosti ja röyhtäilyttää kokoajan. Mistä se voisi johtua ja miten sen voi parantaa?
2836
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ravinnolla tosiaan on merkitystä noihin oireisiin, kuten olet ehkä huomannut. Aiheuttaako tuo takaosan murina myös hajuhaittoja?

Äänestä
  • Ei oo mitää

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Asdjkl kirjoitti:

Minulla on jo ollut vuoden sellainen ongelma että takapuoli murisee sellai tosi nolosti ja röyhtäilyttää kokoajan. Mistä se voisi johtua ja miten sen voi parantaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu