jotain johonkin ja asiat on selvitettävissä minun puolestani, toivottavasti vaan jaksat uskoa, koska en minä oikeasti halua sulle aiheuttaa pahaa mieltä, enkä mitään muutakaan tuskaa. Tähän perään sitten selvennys, että tähän viestiin ei liity Anne, eikä Päivi, tai Sami, eikä tähän myöskään tarvi vastata mitään, koska se ketä tarkoitan ei myöskään halua tänne kirjoittaa.
Nyt
laitoin...
10695
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
on hyvä et saatte asianne selvitettyä. Mut onpa kummaa tiedottamista tänne meille kaikille et Oikein laitoit jollekin jotakin johonkin. Ihan liian läpinäkyvää. Tosi huono provoilija olet.
ja muutenkin kaikin puolin paska ihminen, vaikka en ole pahaa halunnut kenellekään. Anteeksi tämäkin, en vaan jaksa tapella kenenkään kanssa..eikä ole hyvä olla nyt muutenkaan.
miksi sun ei ole hyvä olla? Etkä sä yhtään paskalta kuulosta, älä nyt viitti hulluja höpöttää.
naisella on paha mieli minun takiani, vaikka se on kaikkea muuta, kuin mitä olen halunnut ja kaikenlisäksi väärinkäsityksestä johtuvaa ja ei tarvi mainita, ettei kukaan usko sen olevan väärinkäsitys. Tuskani on muutenkin riittävä.
Älä jaksa enää. Keksi välillä jotain muutakin tekemistä.
kyllä kauniit ajatukset huomataan, vaikka sitten vasta aikojen päästä. Se ei aina tunnu siltä, mutta kyllä asiat aina lopulta selviää. Jossain vaiheessa ne aidot halut ja ajatukset tulevat kuitenkin esiin, niin hyvät kuin ei-niin-hyvätkin. Onhan tuokin jo paljon että edes ymmärrät hänen pahan mielensä. Älä nyt liikaa murehdi. Jos on tapahtunut jotain mistä olet tuskainen, niin yritä pitää huolta ettet ala murehtia kaikesta maan ja taivaan välillä. Sen verran vaan kun jaksaa.
sinulle jollekin kauniista sanoistasi. Mieli on vaan niin maassa, ettei mikään taida auttaa, enkä tiedä mitä tekisin. Varmaan paras vaihtoehto olisi se mitä kirjoitin viikonloppuna ikäväpalstalle, saisi loppumaan tämän tuskan, jota ei kukaan edes usko, paitsi ehkä sinä kirjoituksestasi päätellen. Kaikenlisäksi hänellä on se paha mieli ollut ilmeisesti jo pidemmän aikaa ja sitä kun ajattelen, niin se pahentaa oloani entisestään.
jospa helepottais:))))))))))))
jotain s-postia tai mitä sä tarkoitat
vaan jotain muuta. Äläkä turhaan kysele mitä, en usko, että olet sinä, mutta voithan varoiksi katsoa kaikki viestimesi.