Onko Paavo M

kehitysaputyön johtamisessa. Änkyttää ruudussa ja yrittää piolustella.Tutkijat on eri mieltä. Onkohan Paavo väärällä alalla?
3230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tarkotit. ei tommonen neuvostoajan pörrääjä oo perillä kolmannen maailman ongelmista varmaankaan.

Äänestä
  • jaa suomalaisten verorahoja miten sattuu, hyvä paavo.

    Äänestä

  • että ei kirjoitti:

    jaa suomalaisten verorahoja miten sattuu, hyvä paavo.

    vaikka paskamaisen itsekkäästi suomi on elänyt, että siinä se taas nähään, mikä kannattaa ahaneella suomellaki on paskanen loppu

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


töppäillyt kirjoitti:

kehitysaputyön johtamisessa. Änkyttää ruudussa ja yrittää piolustella.Tutkijat on eri mieltä. Onkohan Paavo väärällä alalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu