Kosovo on perseestä

heiälä meee!!!!!

Itse olen ollut Kosovossa vouhottamassa ja niitä nuoria juoppoja vuoden pestin katselemassa. En saanut sieltä yhtään mitään uutta elämääni ja mitään en kokenut, muuta kuin vitutusta siihen touhuun jossa akat ja munattomat ämmämäiset hihhulit vouhkaa. Uusi reissukaan ei enää kiinnosta, koska ei uskalla riskiä ottaa siitä jos ns. kovemmissa paikoissa meininki sama. Tosin afgoissa ja tsadisa on korkeampi keski-ikä, että se voisi parantaa hommaa ja haasteita. Kosovo sopii parhaiten henkilölle joka tykkää saunoa kiljuvien poikien kanssa ja juoda joka ilta muutaman skopskon (olutta) ja päivisin kulkea pyssyjen kanssa lapsiarmeijan kanssa krapuloissaan oksentelemassa kähtiksen nurkkiin.

5

2235

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ...

      olet kyllä niin väärässä ku ikinä voi ihminen olla

    • niklas:

      eei vittu ooksa varma et olit kosovos ?? Ku kosovos käyn ite joka vuosi ja enkä ole nähnyt yhtäkään juoppoa tiellä. Mut sa varmaan puhut suomest ku täältä niita 13-17 vuotiata juoppoja on. älä puhu enää kosovost ku et tiiä siitä mitään. Mut oot varmaa serbialainen ja yrität pelotella sun räkiksellä kommentilla ! :)

    • Mss9

      Ite olin 16 kuukautta Afgoissa, omassa teamissa täys alkoholikielto ja hyvä niin koska henki menee jos sekoilee kun ilman sitäkin meinas mennä

    • Kosovoonparas

      Onko muka Suomi parempi?
      Kosovossa on roskaa tiellä mutta kaikki järjestyy niitä alotettiin kerää puolet on jo kerätty. Siellä on halpaa ja hyvä paikka. Siellä ei juoppoi niinku tääl Suomes 13-14v käyttää huumeita!!!

      • KosovolainenIdiootti

        Mitä paska mamu sekoilet? 13-14 vuotiaat suomalaiset istuvat kiltisti koulussa oppimassa yhteiskunnan ja maapallon terävimmäksi kärjeksi. Ehkä sieltä maasta mistä olet tänne tullut, käyttävät nuoret päihteitä.


    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      244
      5631
    2. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      137
      5145
    3. Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle

      Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku
      Maailman menoa
      28
      4908
    4. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      128
      2183
    5. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      404
      1857
    6. Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa

      Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova
      Maailman menoa
      52
      1777
    7. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      95
      1715
    8. Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan

      Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann
      Ensitreffit alttarilla
      18
      1712
    9. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      95
      1438
    10. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      396
      1388
    Aihe