Kosovo on perseestä

heiälä meee!!!!!

Itse olen ollut Kosovossa vouhottamassa ja niitä nuoria juoppoja vuoden pestin katselemassa. En saanut sieltä yhtään mitään uutta elämääni ja mitään en kokenut, muuta kuin vitutusta siihen touhuun jossa akat ja munattomat ämmämäiset hihhulit vouhkaa. Uusi reissukaan ei enää kiinnosta, koska ei uskalla riskiä ottaa siitä jos ns. kovemmissa paikoissa meininki sama. Tosin afgoissa ja tsadisa on korkeampi keski-ikä, että se voisi parantaa hommaa ja haasteita. Kosovo sopii parhaiten henkilölle joka tykkää saunoa kiljuvien poikien kanssa ja juoda joka ilta muutaman skopskon (olutta) ja päivisin kulkea pyssyjen kanssa lapsiarmeijan kanssa krapuloissaan oksentelemassa kähtiksen nurkkiin.

5

2243

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ...

      olet kyllä niin väärässä ku ikinä voi ihminen olla

    • niklas:

      eei vittu ooksa varma et olit kosovos ?? Ku kosovos käyn ite joka vuosi ja enkä ole nähnyt yhtäkään juoppoa tiellä. Mut sa varmaan puhut suomest ku täältä niita 13-17 vuotiata juoppoja on. älä puhu enää kosovost ku et tiiä siitä mitään. Mut oot varmaa serbialainen ja yrität pelotella sun räkiksellä kommentilla ! :)

    • Mss9

      Ite olin 16 kuukautta Afgoissa, omassa teamissa täys alkoholikielto ja hyvä niin koska henki menee jos sekoilee kun ilman sitäkin meinas mennä

    • Kosovoonparas

      Onko muka Suomi parempi?
      Kosovossa on roskaa tiellä mutta kaikki järjestyy niitä alotettiin kerää puolet on jo kerätty. Siellä on halpaa ja hyvä paikka. Siellä ei juoppoi niinku tääl Suomes 13-14v käyttää huumeita!!!

      • KosovolainenIdiootti

        Mitä paska mamu sekoilet? 13-14 vuotiaat suomalaiset istuvat kiltisti koulussa oppimassa yhteiskunnan ja maapallon terävimmäksi kärjeksi. Ehkä sieltä maasta mistä olet tänne tullut, käyttävät nuoret päihteitä.


    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus

      Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki
      Maailman menoa
      72
      2810
    2. Sannalta jälleen fiksu lausunto johtamisesta

      "I used to think the best argument would win – but real leadership means listening, understanding where people come from
      Maailman menoa
      75
      2348
    3. Riikka se runnoo työttömyyttä lisää

      Menkää töihin! "15–74-vuotiaiden työttömyysasteen trendiluku oli lokakuussa 10,3 prosenttia. Työttömiä oli yhteensä 276
      Maailman menoa
      75
      2198
    4. Riikka Purra on ihana, jämpti

      Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä
      Maailman menoa
      2
      2085
    5. Mies, näen sinua hetken

      ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen
      Ikävä
      5
      1514
    6. Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki

      Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue
      10
      1439
    7. Mitä ajattelet

      Siitä henkilöstä jota kaipaat? Sana vapaa!
      Ikävä
      82
      1212
    8. Taas alkoi soidinmenot.

      Ja historia toistaa itseään. Myönnän, että on varmasti semmoinen, mikä sinulle sopii. Innokas ja päällekäyvä eikä tuppis
      Ikävä
      8
      1090
    9. Mitä eniten haluat

      Kaivatustasi.
      Ikävä
      69
      1077
    10. No miten meni?

      Onko voittaja olo? Tunnetko onnistumisen riemua? Vastasiko lopputulos odotuksia? Kauaksi ajettu 😘
      Ikävä
      119
      1034
    Aihe