yksinäistä, herkkää, ujoa ja pikkuruista tyttöä rauhalliselle, luotettavalle, luottavaiselle, yksinäiselle ja katseen kestävälle nuorelle miehelle? :) Olen siis 23 vuotias ja vaikka käyn kokopäivätöissä ja koulussa koen olevani todellakin yksinäinen välillä. Muutin Helsinkiin puolisen vuotta sitten joten kavereita ei ole vielä kauheasti kertynyt. Töistäni en tykkää, mutta teenkin niitä vain jokusen kuukauden vielä korkeintaan.Koulua käyn jotta pääsisin opiskelemaan haluamalleni alalle ja olenkin ollut asian tiimoilta aika kuopassa, siitä voidaan sitten keskustella. :) Mutta, haluan kovasti tutustua uusiin ihmisiin ja todellakin muutakin jos vain kaikki menee hyvin. Eli jos tunnistat itsesi niin ota ihmeessä yhteyttä niin jutellaan. :)
[email protected]
Löytyisikö
täältä
5585
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Sitä viime päivät miettinyt. On se hienoa asua maalla kun kaikki ystävät ovat jossain muualla.. -yksinäinen tyttö-
tarkoitat?
Juu, täällä kanssa yksinäinen tyttönen, yksinhuoltaja äiti kylläkin. 18vuotias olen ja asun korvessa, kaikki kaverit jääneet pois lapsen tulon myötä.. On välillä aika masentavaakin..
ihmeessä mailia. :) Osoite löytyy viestistä yllä. Vähän vaikia täällä keskustella. Tämä kun on kaikille näkyvillä niin on vaikea kysellä mitään toisesta. :D
awwww...kuulostat vielä yksinäisemmältä kuin minä... voimia -yksinäinen tyttö-