Hei! Eli teen tutkimusta mitä mieltä suomalaiset ovat ulkonäöstään. Olisi mukavaa jos kertoisit ainakin:
1. Ikäsi ja sukupuolesi
2. Mitä mieltä olet ulkonäöstäsi asteikolla 1-10
kiitän vastauksista jo etukäteen!
Kyselytutkimus ulkonäöstä!
Nimetön
12509
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
ikä 107 ½ vuotta, naisenpuolikas. Ulkonäkötyytyväisyysteni: kympin nainen.
Ikä: lähellä 70:tä, ulkonainen olemus: kohtalaisen kiva. Kerrohan itsestäsi!
nainen 74 8 parhaina päivinä 8½
intokseen käyttää moista kyselyä, vai? Kysytkö joka ikäryhmältä? Mistä saisin tietää tuloksen, utelias nääs olen? No liki pitäen oon 74, naisihminen, ulkonäkö 7-.
Hei-luulia-hah-hah-haa, hevosetkin nauraa! Ikkääni en muista ikkään, kun on tullut tähän ikkään.
Minulla on niin valehtelevat peilit, mutta kaunis oon ja ikääkin on tarpeeksi.
Niinhän olen sorja kuin ikikukka. Ehkä nyt vähän kuivakas, mutta varsinkin kauempaa katsottuna raikas ja suoraryhtinen. Vähän pölyssä ehkä, ei pöllyssä kuitenkaan. Ikää ei pidä noin vain kysellä, naisilta varsinkaan. Katso viestiryhmän otsaketta. Siitä nyt vähän voi päätellä. Muutenkin olen sitä mieltä, että tutkija on aika tahditon. Mihin näitä tuloksia käytetään? Ei edes itseään esittele! Mahtaako olla oikealla asialla. Mitäs jos myy antamamme tiedot kansainväliselle ihmiskaupalle? Kukapa sitä nyt itseään arvostelisi koulunumeroilla! Mitäs sanotte muut! Eikös me kuitenkin olla kympin arvoisia kaikki.
Kiitos kysymästä! 1. Ikää on riittävästi, ja sukupuoli selviää nikistä. 2. Ulkonäössä ei ole mitään vikaa. Peilien laatu sen sijaan huononee vuosi vuodelta. Ei kestä kiitellä. Hyvä, kun kelpasi.
1. kts. profiilistani. Nainen oon, kuka mies nyt kukan nimeä nimimerkikseen laittaisi. 2. Olen jäävi sanomaan siitä mitään. Peilistä ainakin katsoo äitini.
Näköä riittää vielä. Pieni pippurinen nainen olen ja ikää ihan tarpeeksi. Peilistä katselee ilkikurinen ilonen ihminen. Aamulla tietysti vähän ens silmittelee, mutta naamapesu sen kirkastaa. Aijuu, vielä riittää voluumia uuden opettelemiseenkin. Kyselytutkimuksia voisi tehdä mieluimmin mitä säästetään ja mistä tuli tuo yhteiskunnan säästämis vimma. Siinä sitä tutkimusta riittäisi.
veisin varman voiton. Olen sutjakka, ylväs hyvähymyinen, kaunishampainen. Liikun kauniisti, arvosana 10.
että en ole suuren suuri pituudeltani enkä leveydeltänikään. Peiliin katson vain hämärissä. Hyvältä näyttää. Ikäni puolesta saan tähän ketjuun kirjoitella.