DNA paniikissa !!!

Hei kaikki joilla nyt vielä on "täyttä DNA:ta" -liittymä niin tehkää ihmeessä numeronsiirtoilmoitus, saatte aivan uskomattomia puheaikatarjouksia.
DNA -pulu soittaa teille ja sitten vaan vedättämään, älkää tyytykö suoraan tarjoukseen, siellä on nyt täysi paniikki päällä. Jäljellä olevat asiakkaat on pidettävä keinolla millä hyvänsä !
Joko kuulitte irtisanomisista ?
52266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

juuri teidänlaisten vedättäjien takia firmalta kuin firmalta menee talous pakkaselle! Häpeisitte!

Te väitätte firmoja kusettajiks ja huijareiks mutta asiakkaat on pahimpia huijareita ja kusettajia.

En varmasti ota osaa tohon epärehelliseen toimintaan.

Äänestä
  • eiköhän tuo ole oma moka operaattoreilta.
    ylihinnoitelleet aikansa,eivätkä huomio vanhoja
    maksavia asiakkaita.(kuin pakon edessä)

    Äänestä

paniikissa ei oo kukaan muu kuin sä kun sulla ei oo varaa maksaa laskuja. persaukinen. ja missä ton kuulit et olis irtisanomisia? taitaa olla taas jotain juttuu tyyliin "kuulin kummin kaiman kaverin serkun isän koiralta joka taas kuuli naapurikoiran isännän pojalta joka kuuli koulus joltain finninaamalta jonka isä on X:llä duunis"...huh. ei kaikkee pidä uskoo mitä kuulee.

Äänestä

vihdoinkin on ihmiset huomanneet missä dna kans mennään.
Aukaiskaa ny muutkin ne silmänne.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tomi kirjoitti:

Hei kaikki joilla nyt vielä on "täyttä DNA:ta" -liittymä niin tehkää ihmeessä numeronsiirtoilmoitus, saatte aivan uskomattomia puheaikatarjouksia.
DNA -pulu soittaa teille ja sitten vaan vedättämään, älkää tyytykö suoraan tarjoukseen, siellä on nyt täysi paniikki päällä. Jäljellä olevat asiakkaat on pidettävä keinolla millä hyvänsä !
Joko kuulitte irtisanomisista ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu