kuulupi? -Sinulle joka veit syrämestäni palasen
Mitäs
sinulle.,
8798
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
pientä palasta olisi ollut tylsää,mä olen välillä hoivannut sitä ja maalannut sen punaseksi , sitten olen kirjoittanut siihen mun ja sun nimen , sitten olen ripustanut sen kultanauhalla mun ikkunaan roikkumaan , joka aamu katselen sitä ja toivon että sinulla on kaikki hyvin.
että olet hoitanut sitä hyvin, koska ajattelit palauttaa sen mulle, kun mä tarvin sen takaisin., siinä palassa taitaa olla mun ilon lähde
kyllä palauttaisin ,jos siitä sulle iloa olisi. Kerrot vaan kuinka voin sen tehdä ? http://www.youtube.com/watch?v=et7rebylSOc&feature=related
palasesta viellä., laita se minulle tulemaan vaikka postilla.
rehellinen-en ole vienyt tai varastanut mitään palasta? tuo oli mun toiveajattelua ,että olisin muka vienyt,jos olet tietonen kuka sen on vienyt ,voit aina kysässä itse postilla tai tekstarilla -mitä hänelle kuuluu-, täytyyhän sun saada ilon lähde takaisin.
viellä että täällä vain purataan ajatuksia :)
viellä että mulla riippuu "kuites" se palanen tuossa ikkunassa, enkä luovuta sitä takaisin ihan helpolla;)
tulin siitä palasesta niin onnelliseksi..miltä olisi tuntunut valloittaa koko hänen sydämensä.