kivoja hyllyjä partsille? Mulla lasitus ja ehjälle "seinälle" haluaisin kohtalaisen suuren hyllyn, johon laittaa yrttejä ja tomaatteja. Siistiä hyllyä en ole löytänyt. Ideoita??
Mistä
olette ostaneet
1
329
Vastaukset
- halpa varastohylly
itse ratkaisin homman niin, että ostin halvan mäntysen varastohyllyn (saa koottavina eri mitoilla). Tämän sitten kiinnitin seinään parilla pultilla ja hioin ja maalasin mieleiseksi. Eli itse jos jotain pystyy tekemään, tulee kivampaa ja persooniallista ja voit valita mieleisen värin, parvekkeen muuhun sisustukseen sopivaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703139
- 612487
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562126Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942035- 551952
- 421584
- 401550
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391158- 61083