kysyi Ilta Sanomat. Vastasin kieltävästi, koska se päivä olisi silloin täysin hukkaan heitetty.
Haluaisitko viettää päivän Susan Ruususen
kanssa,
241182
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Ohan Susa paremmannäkönen ja fiksumpi, kun jokapaikan Tuksu :)
Millä Susan todistanut fiksuutensa? Nämä kolme vuotta julkisuudessa eivät minusta ole mitään fiksuutta osoittaneet. Taidat laskea tämän tissien pyörittelyn ja huulten lipomisen Hymyn videolla fiksuudeksi. Tukiainen sentään jättänyt Kanervan rauhaan.
olen samaa mieltä,millä keinolla vaan haetaan julkisuutta.LIIKA ON LIIKAA RUUSUNEN ETKÖ MUUTA ENÄÄN KEKSI.
ollut julkisuuden suhteen käytettävissä muuta kuin ns. Vanhaskortti. Lisäksi suostui Hymyn rasvaimunettivideoon ja silikonitissien pyörittelyvideoon vain siksi, että sai ilmaiseksi läskimahan rasvaimun ja tekotissit. Seuraavaksi, jos hän esiintyy esim. Hymyssä, niin syynä taas lienee jokin kauneusleikkaus. Ei Kuroruusu-tädistä ole kestojulkkikseksi, koska hänellä ei ole rahkeita siihen, ts. ei ole näyttelijä, laulaja/muusikko, tanssija, oikea kirjailija, ohjaaja, juontaja, missi/malli, urheilija, poliitikko yms. Kuroruusu-tädin naama ja jutut ovat puhkikuluneet medioissa, eikä hänellä ole enää Vanhaskohun jälkeen julkisuudelle mitään annettavaa. Lisäksi tuo tapaus Drita69 karahti karille, mikäli hän oli Dritan kaverina konsultoinut Drita69:ä mediajulkisuustyrkkilystä tekstiviestien ja sähköpostien tiimoilta. En ole Timo T. A. Mikkosen ihailija, mutta eilisiltaisessa Mikkosten maailma -ohjelmassa Timo T. A. viittasi osuvasti hitusen alle 40-vuotiaisiinkin medioiden sivuilla kernaasti viihtyviin v...siin naisiin (siteeraan siis tällä Timo T. A.:ta), jotka haluavat esittää parikymppistä. Tuli vaan mieleen, että sopisikohan Piikkiruusukin tuohon Timon viittaaamaan segmenttiin, koska hän noin kolmen vuoden ajan on ilkeästi, halpamaisesti, mauttomasti ja lapsellisesti piikitellyt ex-seurustelukumppaniaan Vanhasta (huom! en ole Vanhas-fani) etupäässä roskalehtien sivuilla?
hikiset sukat kuin lähtisin Ruususen kanssa minnekään.
no en kyllä keksi yhtään hyvää syytä miks pitäs viettää aikaansa niin turhaan?
Toki se hotelliyö ja Madonnan lippu on arvokkaita. Mutta onko pakko ottaa tää pääpalkinto mukaan?
Miten voi naiskauppaa sanoa lastensuojeluksi? Tarkoitus on kuulemma kerätä rahaa noin 'jaloon' tarkoitukseen. Eikö Sussun lapsia suojelisi äiti parhaiten pysymällä poissa nakukuvista ja itsensä kauppaamisesta huutokaupassa?
Lastensuojelua? Nainen, joka on oikeudessa toimittu Vanhasen lasten loukkaamisesta kirjassaan. Eikö tekopyhyydellä ole mitään rajaa?
On siinä varsinainen lastensuojelija, omien ja toisten lapsien.
Suojellut lapset on varmaan ihan riemuissaan aina kun oman äidin tissit tai vatsan-imu-operaatio levitetään joka kaupan kassalla kaikkien silmille? Miten tämä "osta minut" -kampanja liittyy lastensuojeluun?
jos hautoisin itsemurhaa.se jouduttaisi ratkaisun tekoa.eikä tarvitsi edes päivää.tunti riittää.mutta nykyisessä elämäntilanteessa sanon kiitos ei.
Hyväntekeväisyyteen voi lahjoittaa suoraan rahaa, miksi se pitäisi kierrättää Ruususen akan nimen kautta? Eukko on itse kauheassa rahapulassa, mutta on jo niin julkisuuden kipeä, ettei haittaa enää vaikkei siitä saa rahaa, kunhan saa naaman näkyviin.
Mä luulin ensin että ittelleen rahaa kerää, kun eikös sillä ole niitä oikeuden määräämiä velkoja.. Mut että hyväntekeväisyyttä, sehän sankarillista...:D Ei varmaan muuta tapaa keksinyt "auttaa lapsia" niin piti itseään ruveta kauppaamaan..voi pyhä jysäys, eikö itsensä nolaamisella ole MINKÄÄNLAISTA rajaa? Ja lastensa, herranen aika... käy sääliksi niitäkin raukkoja:/
kannata. Liian raskasta työtä?
näin ylioppilas-valmistujaisjuhlien aikaan kuin jostain seuralaispalvelusta?
Yhdellä tekstiviestillä kasaan kilahtaa kaksi euroa, kasassa on vasta alle kasi euroa, onko se lähtöhinta? Tuotto jos menee lastensuojeluun, kinuaako Ruusunen pimeänä lisää ja maksattaa kaikki kulut? Pitääkö sen kanssa panna vai riittääkö kulkea rinnakkain, ettei käsikoukkua eikä muuta kähmimistä ole pakko sen kanssa?
tilata sen pitopalvelua yleensä,kun kohta on kaikki tieto lehdissä? En minä ainakaan uskaltaisi.
Ällöttävän näköinen.
Mä oon vähän yksinkertainen,kiitos mahd vihjeestä että mäkin näkisin.
Onko se sitä vai mitä se on?
huuto 1.84
Sitten,menetin peliautomaattiin viimeisen kaksi euroseni,harmittaa,äsken oli 1,94egulia tarjous.
Koska jo seuraavassa 7-päivää- tai Hymy-lehdessä olisi juttu, joka paljastaisi kaiken!