1-sarjan kuva

Tässä, aito, otettu 1-sarjan mainoskuvauksen yhteydessä, myyntiin tulee syksyllä:
http://members.roadfly.org/mr_mike/am_BMW_1Series_1.jpg
71626
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Aika ison näköinen?Vai valehteleeko toi kuva.Ei voi erehtyä esikuvasta.Ei paha ollenkaan...

Äänestä
  • 3 sarjalainen kasvanee sen verran että alle pitää saada edullisempi vaihtoehto. Tosin vaihtoehdolle tullee hintaa Suomessa 5-ovisena saman verran kuin nykyiselle Compactille, mutta 3-ovisena sitten hieman edullisempi.

    Ei kaiketi vieläkään voida puhua mistään halpis-bemarista vaan A3:n tapaan laadukkaasta ja nuorekkaasta autosta.

    Äänestä

ei paha

Äänestä

Totta, on muuten tosi siisti luonnossakin. Pohjois-Suomessa tehdas ajoi kylmätestejä tammikuussa, ja näytillä oli aikas laaja skaala tulevia bemarimalleja. Osa oli vahvasti naamioituja, mutta kiinnostuneille toki ihan mielenkiintoista katsottavaa. Jörgenit ja Hanssit jopa suostuivat vapaalla ollessaan juttelemaan, mutta aika hyvin pitivät suunsa kiinni yksityiskohdista.

Äänestä

...Niinkuin muutkin uuuden linjan bemarit.
e46 on viimeinen hyvän näköinen!

Äänestä

Tosi upea!Minun seuraava Bemu.

Äänestä

Taitaa vaihtua vaimon A-mersu tuollaiseen, kunhan tulee markkinoille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Keke kirjoitti:

Tässä, aito, otettu 1-sarjan mainoskuvauksen yhteydessä, myyntiin tulee syksyllä:
http://members.roadfly.org/mr_mike/am_BMW_1Series_1.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu