penalty takers (1517458) myy osan ylijäämä pelaajista pois. kutoseen tarvii vahvistuksia joten näistä ainakin täytyy luopua. kelpaa hyvin vielä seiska divarin porukalle.
Vastaukset 5
- mervi-matti takiainen
minne sun hyökkäys on hävinnyt?
- *boy85*
ei sitä ole vielä ollutkaan! niitä juuri hankkimassa.... kunhan saan vaan rahat kasaan...
- mervi-matti takiainen
*boy85* kirjoitti:
ei sitä ole vielä ollutkaan! niitä juuri hankkimassa.... kunhan saan vaan rahat kasaan...
hyvä saavutus kyllä toivottaa nimimerkki 'sundalla mestariksi'
- *boy85*
mervi-matti takiainen kirjoitti:
hyvä saavutus kyllä toivottaa nimimerkki 'sundalla mestariksi'
eihän kausi ole vielä edes alkanut.....
- mervi-matti takiainen
*boy85* kirjoitti:
eihän kausi ole vielä edes alkanut.....
hinnat pomppaa kun kausi lähenee ja alkaa, pirun moni hakee vahvistuksia nyt. on paras aika myydä pelaajia lähivikkoina imho..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS571880Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13840Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.42699Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?
Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke41666- 43631
- 47604
- 80596
Tönölän hukkaputki
Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le35564Ei mitään käytöstä
Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su29536- 47514