Miehen paras ystävä on suomen pystykorva koira.
Naiset on joutavia vittuilijoita.
Kuka on miehen paras ystävä
kyllä se on
10648
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Ehkä sinun mielestäsi pystykorva on paras ystäväsi, mutta naisen paras ystävä on mies,mitäs siihen sanot? Tuliko vaimon tai avekin kanssa riitaa?
Sitähän Oinonen yritti eduskunnassa julkituoda ; )))
auto tottakai, ja sen jatkekin vielä.Niii ih.
Mikki kuulemma.
Tässä iässä se on tarpeen sanelemana useimmiten kyllä oma käsi...
ellei sinulla ole koiraa parempaa ystävää. Mutta onneksi on edes koira, johon voi luottaa. Mitä se muuten tekee haistaessaan houkuttavat jäljet? Väitätkö muuten, ettei koirasi koskaan hauku sinua? Ehkä on parempi, ettei kaikkia sen sanomisia ymmärräkään.
löytänyt koirarakkauden, ihan niinku Oinonen!
ohimenevä muoti-ilmiö, tämä koirien kanssa vehkeily.
laman aikana.
miehelle on hau-veli ja eduskunnan puhemies! Saavat kaikenlaiset sammakot anteeksi kun kuulu hyväveli järjästöön. Ei korppi toisen korpin silmää noki. Onneksi jotkut älysivät häipyä salista äänestyksen ajaksi. Välttyivät näin ilmaisemasta mielipidettään. Ehkes siellä kuitenkin on hiukan älliä vaikka tuntuu välillä että onko ne ihan täysipäisiä. Ei ole ihme että rasismi nostaa taas päätänsä meillä Suomessa. Jopa lapsiin kohdistuu pahoinpitelyä kun ei ole vaalea, tai on pukeutunut hiukan poikkevasti kuin kantaväestö. Pelottavaa tällä palstalla nuo hurjat viestit jotka uskonnon varjolla tuomitsevat vähemmistöt.