Onko hyvä pyörä. Ainakin on hyvännäköinen. Onko kenelläkään kokemusta moisesta.
Suzuki GSX 750 F
Kiinnostaa
41104
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kylmä talvella ja liposa ajella motarilla 100km/h.
Penkinlämmitin puuttuu ja mutta positiivisena asiana ei ikkunoita mitä rapata. Siinäpä aluksi...
mun käsitys aivan väärä, kun olen luullut GSX 750 F:n kuuluvan otsikon moottoripyörät alle. No eihän se nyt ihan oikea MOOTTORIPYÖRÄ ole.
"BMW ei osaa tehdä moottoripyöriä eikä Suzuki autoja." Taitaa toi Gizzeri muutten mennä öööh... sanotaan nyt vaikka jo 3 vaihteella kovempaa kun paralever telelever liina kireänä kutosella.
No leikki leikkina mutta olet oikeassa moottoripyörät ovat moottoripyöriä, palataan asiaan sitten kun kelohonkarakenteet osallistuu ensimmäisiiin MP tai GP kilpailuhin missä on osallistujina muitakin kuin BMW merkkisiä mopoja.
Tulee mieleen näistä BMW boxer-cup kilpailuista vähän niinkuin paraolympialaiset. :-)
Ei pahalla, mutta K-sarja ei todellakaan ole Boxeri....Kannattaisi tutustua ennenkuin antaa asiantuntijana lausuntoja, julkisissa maikoissa.