kuulemani ja lukemani mukaan toisenkin kerran Savonlinnassa. Toivottavasti Savonlinnan Puhelin korjaa edellisen kerran nolon mokan ja asettaa omat sidosryhmänsä etusijalle lippujen myynnissä. Toisaalta tämä on hyvä veto mustanpörssin lipunkauppiaita vastaan. Rahastusmahdollisuus taitaa kuivua kasaan ainakin osittain. Tästä jää lopulta sellainen tunne että Sln Puhelin edes yrittää pelastaa sen mitä vielä pelastettavissa on, ja hyvä niin. Periaatteellinen kiitos jo etukäteen, kävi omien lippujen saannin kanssa sitten niin tai näin.
Nightwish
konsertoi
10803
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
No meillä ainakin lähtee porukka vetämään uistinta konsertin aikaan!:)
Sain viimekertaiset kaikki ostamani 8:san lippua myytyä. Kaksi lippua sai nuneroa kohden, joten nyt varmuudella uusiks sitten
SELLAISEN NUNERON? MULLE KANS NUNERO.NUNERO RULES!!!!
NUNERO IS KING
Asiakasnunero ja kun jokaisella perheenjäsenellä on yksi, niin kaksi lippua per.numero
asiakasnunero!
Ei kiinnosta koko onneton bändi.
Eikä meitä ketään kiinnosta yhtään varastettujen tennariesi numero
Niin notta MIKÄ? ois kiva jos olisi joku. voise olla isokin nimi.
kalliita, myös sidosryhmille. Taitaa halvinkin lippu maksaa nyt 60€ joka on kyllä sikamaisen paljon verrattuna Nightwishin lipunhintoihin ulkomailla. Että tällasta sponsorointia Puhelinyhdistykseltä tällä kertaa. Menee lipunosto valitettavasti kyllä harkintaan ja voipa olla että tuollekin rahalle löytyy järkevämpää käyttöä.