DOGSITTER-IHMINEN PALKATTAVANA

HEI, TÄÄLLÄ OLISI TAMPEREEN SEUDULLE DOGSITTERI! OLEN IKÄNI HOITANUT KOIRIA, KISSOJA JA MUITAKIN ELÄIMIÄ. MIKÄÄN KOIRA EI OLE ONGELMA MINULLE! PS: PISTÄKÄÄ MINULLE VIESTIÄ SÄHKÖPOSTIIN JOS HALUATTE PALKATA HYVÄN JA LUOTETTAVAN KOIRAIHMISEN KOIRIANNE ULKOILUTTAMAAN! :) 044 9938 665/JENNA MÄKELÄ
7308
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

VARMAAN ON VERO- JA VAKUUTUSASIAT KUNNOSSA JA LAADITAAN RIITTÄVÄN LAAJA KIRJALLINEN SOPIMUS KOIRAN HOIDOSTA. Varmaan annan kangalini sulle!! Otetaan se cockslap pois päältä.

Äänestä
  • oli puhelinnummero alla. OTA YHTEYTTÄ SUORAAN!!!! tai laita ainakin omat yhteystietosi näkyviin.

    Äänestä

  • niin siinä kirjoitti:

    oli puhelinnummero alla. OTA YHTEYTTÄ SUORAAN!!!! tai laita ainakin omat yhteystietosi näkyviin.

    "PS: PISTÄKÄÄ MINULLE VIESTIÄ SÄHKÖPOSTIIN" En osaa lähettää sähköpostia matkapuhelinnumeroon!! Eipä ole asiaakaan, kiinnostaa vain miten joku dogsitter pärjäisi kangalieni kanssa hahahaha.

    Äänestä

  • KIINNOSTAAAA kirjoitti:

    "PS: PISTÄKÄÄ MINULLE VIESTIÄ SÄHKÖPOSTIIN" En osaa lähettää sähköpostia matkapuhelinnumeroon!! Eipä ole asiaakaan, kiinnostaa vain miten joku dogsitter pärjäisi kangalieni kanssa hahahaha.

    vähän yksinkertainen. Lapsikin osaa soittaa matkapuhelimeen, ei siihen sähköpostia tarvi lähettää...

    Ja mitä tulee alla olevaan:
    "Eipä ole asiaakaan, kiinnostaa vain miten joku dogsitter pärjäisi kangalieni kanssa hahahaha."
    Niin asiaa voisit toki kysyä häneltä...

    Ja tokko sulla mitään kengurua edes on, torvi

    Äänestä

On erittäin hienoa, että 4H tarjoaa nuorille mahdollisuuden ansaita taskurahoja, vieläpä rakkaan harrastuksen parista. Toivottavasti aloittajallekin ura urkenee, yleensä jos olet sanojesi vertaisesti luotettava, niin nämä asiakassuhteet ovat kestäviä ja monelle koiran omistajalle suuri helpotus. Edelliseltä vastaajalta haluaisin kuitenkin tiedustella, että ketä hittoa oletit kiinnostavan annatko sinä koirasi hoitoon? Kiinnosti varmasti paperiliitintäkin...

Äänestä
  • että 4h dogsitter? 4h on rahastushuijaus eikä anna mitään nuorille.

    Äänestä

Niin, kannattais tosiaanlaittaa se capslock pois päältä, näyttää asiallisemmalta.
jos haluat sähköpostia, voisit varmaan antaa osoitteen. ja suomessa on yli 5 miljoonaa
ihmistä ympäri maata, etkä varmaan jaksa lähteä helsingistä lappiin koiraa ulkoiluttamaan, niin kannattais varmaan laittaa myös paikkakunta esille.

ja edelliselle vastanneelle että on aika ilmeistä että on 4h:n leivissä jos käyttää nimitystä dogsitter, sillä 4h on tietääkseni ainoa seura joka järjestää nuorille tämänkaltaista toimintaa nimityksellä "dogsitter".

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuppori kirjoitti:

HEI, TÄÄLLÄ OLISI TAMPEREEN SEUDULLE DOGSITTERI! OLEN IKÄNI HOITANUT KOIRIA, KISSOJA JA MUITAKIN ELÄIMIÄ. MIKÄÄN KOIRA EI OLE ONGELMA MINULLE! PS: PISTÄKÄÄ MINULLE VIESTIÄ SÄHKÖPOSTIIN JOS HALUATTE PALKATA HYVÄN JA LUOTETTAVAN KOIRAIHMISEN KOIRIANNE ULKOILUTTAMAAN! :) 044 9938 665/JENNA MÄKELÄ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu