EIKÖ OLE

NOIN KOLME VIIKKOO SITTEN DREIVAILIN KAUHEESTA KANUUNASTA.OSA TEISTÄ KERTOI OLEVANI NS,TOIVOTON TAPAUS.NYT VAIN KEPPANAA.YLEENSÄ KUUKAUDEN VÄLEIN ARMOTON VIINA KUURI.KYLLÄ SE TÄSTÄ KIITOS TEILLE.T.TUURIJUOPPO
1203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Rytmi on yleensä: 1 kuukausi, joskus lähes 2 kuukautta ei tippaakaan ja sitten sellainen 8 päivän putki, työhommista riippuen. Nyt itse asiassa reilu kuukausi kuivateltu ja aika olisi alottaa seuraava putki.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TUURIJUOPPO kirjoitti:

NOIN KOLME VIIKKOO SITTEN DREIVAILIN KAUHEESTA KANUUNASTA.OSA TEISTÄ KERTOI OLEVANI NS,TOIVOTON TAPAUS.NYT VAIN KEPPANAA.YLEENSÄ KUUKAUDEN VÄLEIN ARMOTON VIINA KUURI.KYLLÄ SE TÄSTÄ KIITOS TEILLE.T.TUURIJUOPPO

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu