Hmm onko

minun kuva nykyisin?
61024
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

vanhojako?

Äänestä

kerran kuva sinusta mutta se katosi mystisesti, ja olen sitä surrut. Voithan lähettää minulle uuden, se olisi odotettu.

Äänestä

kovin hyvä. Mua niin jännitää aina kun tulee tilaisuus sen ottamiseen, ettei siitä mitään tule...

Äänestä

Joudun aina käydä kurkkimassa niitä tuolla toisessa paikassa. Kauniita kuvia ovatkin..

Äänestä
  • kaunein?

    Äänestä

  • --on kirjoitti:

    kaunein?

    poistanut sen mun lempparikuvan ;)...se oli sellainen kasvokuva, missä sulla on tummat hiukset, vähän sivusta otettu. Sitten se on kanssa hyvä, missä sulla on se laukku kädessä. Se on jotenkin sellainen valoisa. On siellä paljon muitakin hyviä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinulla kirjoitti:

minun kuva nykyisin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu