Mitäs perjantai-

ajeleskeli eestaas ja sitten tuli jo kakkalipatkin? Olik porin (?) pojilla joku hukassa? Ja kun pimeetä tul niin sitten niitten valotki jo välkky ja meteli oli hirmuinen!
1234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

sullottu pieneen tilaan ja lähdetty matkailemaan, turistimatkalle näyttämään kuinka yksinkertaisia ollaan! Ettei vaan olisi ollut teiniosasto kyseessä? Ihan tosissaan, yksinkertaiset on autuaita - siksikin, kun eivät itse sitä yksinkertaisuuttaan ja tyhmyyttään tiedosta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iltana P47 kirjoitti:

ajeleskeli eestaas ja sitten tuli jo kakkalipatkin? Olik porin (?) pojilla joku hukassa? Ja kun pimeetä tul niin sitten niitten valotki jo välkky ja meteli oli hirmuinen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu