Rakkausrintamalla kovin hiljaista,mitä näet jatkossa,löytyykö rakkaus elämääni kesän aikana,siis aika pian:)
=Jounille= kysymys
Toivonsa menettänyt
3215
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Toivoa ei kannata heittää menemään.Nyt jo sinulla on ihastus yllättävältä taholta.Mutta sen varaan ei kuitenkaan kannata pystyttää pilvilinnoja.Kesä-syksyn aikana tulet huomaamaan.Eli,ei mitään huonoa ole näköpiirissä.
Onko tämä yllättävä ihastus eräs varattu mies joka osoittaa huomiotaan nyt minulle.Voitko kertoa tulevasta rakkaastani jotain,vaikka tuntomerkkejä tai jotain.Kiitos sinulle hurjasti.
Henkilö on sinulle entuudestaan tuttu,vuosien takaa... Tämä henkilö ei ole asettunut seurustelun saralle.Mitenkähän voisi sanoa... Joku suhde hänellä on meneillään,mutta ei ota sitä millään tavalla vakavissaan.