Deep Purple
Kolmas nainen
Agents
Mamba
Yö
Popeda
Menneisyyden vangit
Los Bastardos Finlandeses
Melrose
Siis joohh juuh... voi voi. Ei ketään tai ei mitään. Kuka idiootti on vastuussa ja valitsemassa ollut nää esiintyjät? Kysyn vaan. Eipä tartte ihmetellä yleisökatoa.
Kenen idea
eripäivät
3217
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Exorcist Lies At Wall J3 (eli niinku Jii potenssiin Kolme) Encranius Silence Through The Rain Distained David Andrews A.K.A 'Psychobollox' The Roars (Plays The Doors) Snow Whites Poison Bite Kingside Boulevard Distant Matter Frankie And Gator David Andrews a.k.a 'Psychobollox' Goon Dark The Suns Paul Stanley Boozing Society Poecilother Death United Endless Circles Varvara Reprisal Scars
Minulta ei ole kysytty mitään, mutta olen ehdottanut joitakin päätäthtiä ensivuodelle. Päävastuu on Eastwaylla, joten narinat sinne.
Kaupunkimme täyttää 130 vuotta, eikä minkäännäköistä panostusta ole taaskaan havaittavissa artistivalinnoissa. Dipshit purple ja menneisyyden vangit.. Ja YÖ. Voi voi sentään. Vuonna -86 tämä showmeininki olisi uponnut kuin vanhaan naiseen, mutta ehkei enää. Vai halutaanko jatkossa(kin) kohdeyleisö rajata 40-60-vuotiaisiin maksukykyisiin ja sisäsiisteihin meripäivävieraisiin? Nuorille ei ole tarjolla mitään. Se henkilö tahi thinktankki joka on tästä vastuussa, saa painua v)(/&%uun.