mökki oripäästä tai läheltä sitä

Halutaan vuokrata mökki ajalle 25.6-29.6 oripäästä tai läheltä sitä. Meitä on 2aikuista 3 pientä lasta. Ilmoitukset sähköpostiin.
2455
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Moi!
Meillä olisi mökki vapaana Iso-Palijärven rannalla. Matkaa Oripäähän hiukan reilu 30km. Mökki on varusteltu perusmukavuuksin ja ranta sopii myös lapsille.
lisätietoja: [email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lumi05 kirjoitti:

Halutaan vuokrata mökki ajalle 25.6-29.6 oripäästä tai läheltä sitä. Meitä on 2aikuista 3 pientä lasta. Ilmoitukset sähköpostiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu