Onko kellään kokemusta, hakua koitin käyttää mutta löytyi vaan aloituksia vailla vastauksia. Onko mitään nähtävää? Olen Egyptissä ihastunut vedenalaiseen maailmaan ja tiedän ettei Tunisian vesillä ole koralleja tai mitään vastaavaa kuin punaisessa meressä, mutta olisko siellä mitään sen arvoista nähtävää(kaloja yms), että kannattais ottaa snorklauskamppeet mukaan..??
snorklaaminen tunisiassa/soussessa
alle20päivää
1
394
Vastaukset
- ds,F,W,F
Sameaa on vesi rannoilla koska sekoittuu hiekkaan.Jos ottaa veneen ja ajelee kauemmaksi löytyy roinaa hylkyjä ym mutta se on jo pad hommia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1584206
- 103113
Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1352690- 252278
SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.472164Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää191808Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s381686Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?301684Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.581266Murtautuminen uimahalliin
17.10. yöllä Kiuruveden uimahalliin murtauduttiin yläkerran oven ikkunasta. Onko kellään havaintoja tapauksesta?341141