Olen 21-vuotias lohjalainen nuori nainen, joka elelee yksinään täällä Lohjalla. Kuten paikkakunnan sijainnistakin voi ehkä päätellä, en koskaan ole juuri veneilyä tai mitään muutakaan merellistä harrastanut. Näin kuitenkin vähän aikaa sitten telkkarista erään ihanan mereilyaiheisen ohjelman, ja nyt haluaisinkin tuntea merituulen suolaisen henkäyksen ja kosteat pärskeet kasvoillani! Löytyisiköhän joku miespuolinen, minua noin 10-15 vuotta vanhempi veneilijä joka voisi toteuttaa nämä fantasiani?
Yhteyttä voi ottaa sähköpostiini.
Seuraa veneilijöistä?
4
383
Vastaukset
Isohko järvi siellä, olen itse jopa ostanut veneen Lohjalta :)
Ja eikö deitti-ilmoituksille ole ihan oma palstansa, tosin ilman sähköpostiosoitetta et kylläkään saa vastauksia muutenkaan...
Veneily on kyllä loistava harrastus, ja siihen kannattaa ehottomasti tutustua!- Lukija joka ei löydä
En kyllä löytänyt postiosoitettasi vaikka luin tekstisi useaan kertaan??
- jussilla pussit täynnä
EI OO TUNKUA!
- Merellä Kaunissaaressa
Olen kolmekympinen poikamies Haminasta. Ajelen parhaillaan Kaunissaaren kupeella. Minulla on kymmenmetrinen matkavene mukavuuksin kuten suihku,wc,liesiuuni... Veneilen lähes joka viikonloppu ja kesäloman. Ilma on nyt lähes tyyni ja näkyy muuttolintuparvia.Ota yhteyttä jos kiinnostaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2689653IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3076836Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?741705Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61421Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.941297- 1091161
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut751079Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin41882Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23756MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk313748