Miksihän....

profiilin alalaatikossa on koko viesti keskustelu rimssussa.
Hassua lukea kaikki, kun ovat jo palstoilla. Miksi kaksinais palsta.

Aikaisemmin oli vain profiilin viestejä. Siitä oli mukava katsoa kirjoittajan kirjoitukset.
Vai muistanko väärin, en kai...
185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

samaa katoin. Vois kattoo heti sen mitä haluu, viestin kerrallaa. Vähän kai niit siitä laatikosta lueskelee. onha selitys että uusimmat viesit. Löytää site heti kai

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tulenlieskat kirjoitti:

profiilin alalaatikossa on koko viesti keskustelu rimssussa.
Hassua lukea kaikki, kun ovat jo palstoilla. Miksi kaksinais palsta.

Aikaisemmin oli vain profiilin viestejä. Siitä oli mukava katsoa kirjoittajan kirjoitukset.
Vai muistanko väärin, en kai...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu