Heissan!Onko kukaan lukenut Leena Lehtolaisen uusinta kirjaa.Onko hyvä?Varasin sen kirjastosta pari kuukautta sitten,enkä ole vieläkään saanut.Kovin on suosittu kirja.
Lehtolaisen uusin
Nita
2575
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Pitkä varausaika voi kertoa myös siitä, että kirja on niin huono, ettei lainaaja saa luetuksi sitä nopeasti ja pitää kirjan lainassa viimeiseen palautuspäivään asti.
Varauksia sinänsähän tehdään uutuuksista tavallisesti kirjailijan nimen, eikä kirjasta saadun informaation perusteella. Näin ilmeisesti omakohtaisessa tapauksessakin. ;-)
Joo olen lukenut sen. Oli se mun mielestä hyvä. Oon tykänny kaikista Maria Kallio sarjan kirjoista. Itse varasin sen sillon kun sitä oltiin hankkimassa meijän kirjastoon ja tosi nopeesti sen sain. Tänään sit tilasin sen kirjakerhosta kun saa halpaan hintaan (14.90). Haluun senkin omaks, kun ne muutkin jo on.