sä leikit vain

leikit vain :(

surullinen nainen
3516
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sähän olet reipas kaikinpuolin ja tiedät että en ole leikkijä-tyyppiä. Kuvittelet asian noin, koska erehdyin ihastumaan ja sehän ei olekaan yhtään "okei" Mutta minkäs mä sille voin että ihastuin. En vaan halua näyttää sitä ja.. aargh

Äänestä
  • Onko hän mielestäsi niin kamala ettei häneen voi kukaan edes ihastua?

    Vai onko jompi kumpi varattu? Onhan siinäkin tapauksessa ihastuminen luonnollinen asia.

    Minun kohdallani ihastukseni ei totta vie halunnut näyttää tunteitaan ja kaupan päälle esitti ettei olisi saanut minulta rakkauden tunteen täyteisiä viestejä

    Äänestä

..semmoista se sitten..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mun tunteillain kirjoitti:

leikit vain :(

surullinen nainen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu