Uudet sivut

Sivuille on tullut huomattavasti lisää mainoksia ja sivuston ainoa uudistus on että mainoksille saadaa sivussa lisää tilaa. Miksi tän sivun pitää olla näin kapea?

Aloitin tän ketjun, koska kaikki tälläiset kommentit katoavat mekanon ketjusta.
3137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mennyt paljon tarkemmaksi nykyjään mitä tänne kirjoittelee.

Äänestä

Ctrl pohjassa pyöritä hiiren rullaa.

Äänestä
  • auttoi!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sensuuriiskee kirjoitti:

Sivuille on tullut huomattavasti lisää mainoksia ja sivuston ainoa uudistus on että mainoksille saadaa sivussa lisää tilaa. Miksi tän sivun pitää olla näin kapea?

Aloitin tän ketjun, koska kaikki tälläiset kommentit katoavat mekanon ketjusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu