Hei.
Onko kukaan ommellut imse vimse yhdenkoon sisävaippaan tarroja tai laittanut nappeja??
Kumpi olisi kätevämpi ja miten ne siihen kannattais laittaa??
Kiitos.
imseen tarrat tai napit helpottamaan pukemista.
kolmen äiti.
1
268
Vastaukset
- monikin
Monesti olen törmännyt Imsen vaippoihin, joihin on ommeltu itse tarrat. Uskoisin, että ne on sisävaipassa paremmat kuin napit. Ei paina vauvaa.
Törmäsin myös eilen kirppiksellä Imsen flanellivaippoihin, joihin toiseen siipeen oli ommeltu litteä nappi ja toiseen siipeen napinlävellinen kuminauha. ihan hyvä ideä tämäkin ja kasvaa vauvan mukana kun aina voi napittaa uuteen reikään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke592945- 1342131
- 921798
- 1641405
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?731341- 631319
- 791262
- 691132
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂731069Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t331017