Tenu plääni

1. Ota pullo pakkasesta ja korkkaa se.
2. Aseta pullo huulille ja ota pitkä huikka.
3. Toista kohtaa 2. kunnes pullo on tyhjä. palaa alkuun.
3235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Blaah

Äänestä

tuossa sen näkee tiivistettynä mitä pöllitty keskiolutpullo saa aikaan !

Kansakoulusta ilmaiseski saatu oppimäärä katoaa bittiavaruuteen sekunissa ja jäljelle jää läjä finnistä-lietelantaa.

Äänestä

juu

Äänestä

Kommentoi aloitusta


on simppeli kirjoitti:

1. Ota pullo pakkasesta ja korkkaa se.
2. Aseta pullo huulille ja ota pitkä huikka.
3. Toista kohtaa 2. kunnes pullo on tyhjä. palaa alkuun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu