nyt kannattaa kerätä

Pienen reissun tein ja repullinen kääpiä tuli. Kannattaa kerätä ne talteen kun 38 euroa kilo.
3647
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

oikeuksiin.
Omasta metsästäsi tietysti saat kerätä montakin repullista.

Äänestä

tuollaisen ostajan tietoja tai ilmoituksia. en ole kuulllutkaan.
???

Äänestä
  • Kääpien poimintaan on kurssejakin ja kurssin käytyä saa diplomin.Kannattaa hakeutua heti kursseille.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kääpiä kirjoitti:

Pienen reissun tein ja repullinen kääpiä tuli. Kannattaa kerätä ne talteen kun 38 euroa kilo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu