itsestäni kuvitellut. Täällä tovin taas ikävöinyt jotain mikä ei koskaan ole todellista, jopa tosissani meinasin laittaa postiakin menemään. Melkein sain kirjoitettua pieni muotoisen kirjeen valmiiksi. Revin sen ja kyllä minäkin olen välillä oikein suuruuden hullu kuvitellessani itsestäni liikoja, jo ulkonäöllisesti en koskaan kelpaisi hänelle.
Onni on iän tuoma hitaus, säästyy monesta nolosta tilanteesta!
Onni on iän tuoma hitaus, säästyy monesta nolosta tilanteesta!
Vastaukset 4
Vanhimmat
kirjeitä on mukava lukea, voithan tänne sen kirjoittaa:)
yhtään mihinkään. Mä kuitenkin luulen että joskus tapaan ihmisen jolle ei toisen ulkonäkö ole niin tärkeää tai lähinnä ne tissit ja perse, niin mä kirjoittelen sitten sille.
sanoa. Et sinä voi tietää millaisesta ulkonäöstä hän pitää. Ulkonäkö ei ole ratkaiseva suurimmalle osalle meistä. Ja sinulla voi olla juuri se hymykuoppa, jota hän rakastaa eniten maailmassa. Tai hassu naururyppy, jota hän rakastaa....et voi tietää mitä hän haluaa! Kysymättä ei voi tietää.
eihän hän itse ole mulle sanonut vaan muut osasivat kertoa hänen mieltymyksistään ja kuinka hirvittävä olin hänestä.