Nevalanmäen vedenottamon

mietityttää.
Että onkopa tuo tavallista makuisampaa?
4148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

siinä olisi ollut vähän lampaanpaskan makua, vai tulukihtinko väärin?

Äänestä
  • ois voinu veteen päästä?

    Äänestä

  • sellasta kirjoitti:

    ois voinu veteen päästä?

    mistä jätös sitten jotenkin kummasti kulukkeuttuu pohojavesialueelle.

    Äänestä

  • karsinassa, kirjoitti:

    mistä jätös sitten jotenkin kummasti kulukkeuttuu pohojavesialueelle.

    touhua mukana?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


veden laatu kirjoitti:

mietityttää.
Että onkopa tuo tavallista makuisampaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu