Kiva iltapäivä

siellä mahtavan näköisiä nais MEP ehokkaita? erittäin kauniita ja nuorekkaitakin?? vautsi noita lisää!
2154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Siinä tulikin niistä kaikki oleellinen ;D

Äänestä

Eiköhän se pitäs olla niin että hommasta kokemusta kun kansan asiaa ajaa,siinä ei koreet vaatteet auta jos ei tiedä mistään mitään.On tää outo maa kun ei edes hanttihommiin pääse jos ei kokemusta,mut sitten isoihin virkoihin kyllä vaikkei alasta tiedä mitään,ja sit valitetaan kun kaikki menee pieleen.ei taitas muualla mailmassa onnistua.Oikeastaan tuo on kansan pettämistä ja törkeää sellaista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kävelykadulla! kirjoitti:

siellä mahtavan näköisiä nais MEP ehokkaita? erittäin kauniita ja nuorekkaitakin?? vautsi noita lisää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu