Ostin juuri vähän ajetun audi a 4:n vm-01...Kysymys kuuluukin,onko siinä autossa takakaiuttimet ovissa vakiona? Autoliike kertoi, jotta näin ei ole vaikkakin paikat niille on...Pitääkö paikkansa?
A4:n audiojärjestelmä...
...
6393
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
onko siellä kaiuttimet vai ei. Jos siellä on, niin sillä tuskin on väliä onko ne vakio vai lisävarusteita. Jos ei ole, niin ei ne sitten ole vakiovarusteina.
tilattu kaiuttmet myös takaoviin. Paikat niille siellä on, mutta ei tule vakiovarusteena. Yleensä auton ostaja satsaa myös audiosysteemiin, mutta poikkeuksiakin on, joku voi tilata auton ilman yhtään mitään säästäen näin rahaa.
muistaakseni tuossa vanhanmallisessa B5 korisessa ei ole vakiona takana kajareita, paikat on.. voihan tuota kokeilla jos mankasta löytyy fader säätö niin sillähän sen testaa, säätää vaan äänet taakse
Audi B5 sedan faceliftissa on takana hattuhyllyllä kaiuttimet. Farmarista ei tietoa
Siis tuon hintaluokan autossa ei ollut vuonna 2001 takakaiuttimia vakiona? Olihan kuitenkin etuovet - vai?
Nythän vasta muistin että saan sen ajokortin vasta kolmen vuoden päästä, kun tuo mopokorttikin on vielä hankkimatta, mutta on mulla pv-Suzuki, jonka iskä viritti. Se kulkeekin yli kuuttakymppiä. Mut sitten kun mä saan auton niin siinä on ainaskin 10000000 wattiset takakaiuttimet ja varmasti vakiona.