Lällyä teinimusaa!

Nauretaan niille

Lällyä teinimusaa!Naurettava pelle/trolli laulaja! Viihteellistä hömppää teineille. Muka rankkaa. Naurattaa aina kun kuulen tota trollilaulua. Vitun lapsellisen oloista ala-astelaismetallia.

4

1905

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kilk

      cradle of filt on tarkoitettu posereille

      • n.nyman

        Cradle Of Filthin musiikkia kuuntelee kyllä nämä ihmiset jotka mielletään posereiksi kyllä, mutta poserhan tarkoittaa sitä että esittää jotain mitä ei ole. Ja sitä paitsi Cradle Of Filthin musiikkihan on erittäinkin laaja-alaista, joten siitä voi löytää juttuja myöskin ne "true" ihmiset ihan hyvin. Ota toki pääsi pois perseestä ja valaistu vähä, taidat itse olla poseri kun tuollaisiin asioihin jaksat takertua. En sillä että olisin mikään Cradle Of Filth fani, mutta se että vaan leimaat jonkin bändin poseriksi on vähintäänkin naurettavaa. Ihan hyvin ne poserit voi kuunnella myöskin vaikka Inquisitionia taikka Archgoattiaki.


    • omapäinen oinas

      Pakkoko sun on perkele kuunnella! Kuuntele sinä mitä haluut ja anna toisten kuunnella mitä ne haluu! Ja ne biisit on semmosia tarinoita. Mä usein kuuntelen sitä yöllä, kokeilepa sinäkin, sillon kun on syksy tai talvi ja pimeetä ja synkkää. Kuulokket päähän, valot pois ja petiin ja peitto päälle, jalat koukkuun, liikuta musiikin tahtiin lantiota eteen ja taakse, hengitä ja huokaile (kun teet näin voit saada orgasmin). Cradle Of Filth sisältää tosi paljon huokailua paras biisi mihin lopetan on Manticora-albumin biisi 7. Free your mind and the rest will follow

    • samix999

      Puhuu ihminen joka ei osaa soittaa varmaan muutakuin ovikelloa....

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      207
      11903
    2. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      29
      8218
    3. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      59
      6323
    4. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      177
      5247
    5. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      57
      4978
    6. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      50
      4518
    7. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      118
      4432
    8. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      119
      3926
    9. Juuri muiston ne

      Rakastuneet katseesi. Huh
      Ikävä
      82
      3415
    10. Miten paljon

      Olet halunnut mun kanssa?
      Ikävä
      53
      1957
    Aihe