Carina kakkoseen keskuslukko?

Saako keskuslukottomaan -89 Carina II:een mitenkään kivuttomasti keskuslukitusta? Esim. hajoittamolta osat? Kaikenlaiset vinkit kelpaa.
3316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

carina II on tosi helppo asentaa keskuslukko, ostat vaan jostain moottorit jossa on yhdessä tai useammassa ohjaus ja eikun oviin.

Äänestä

joo on se helppo asentaa mutta toimiminen on sitten toista.Pidä ovikotelot kuivina tai kunnon öljyssä.Muuten joku ovista prakaa aina talvella

Äänestä

helppo asentaa, ei tarvikelukotkaan kalliita, mut kysy käytettyä samanikäisestä gl tai gli mallista.
Ikäluokan tojotoissa keskuslukot melko hyviä ja kestäviä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jannu kirjoitti:

Saako keskuslukottomaan -89 Carina II:een mitenkään kivuttomasti keskuslukitusta? Esim. hajoittamolta osat? Kaikenlaiset vinkit kelpaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu