Jäin valoihin ja viereen tuli BMW, kyydissä sillä oli porukkaa ja hyvän näköinen nainenkin. Ne osotteli mua sormillaan ja nauroi mun autolle. No päätin että nyt katotaan ja valot vaihtui, painoin kaasun pohjaan ja auto pomppas ja sammu.
Sitten BMW kuski ajo hiljaa mun viereen ja se muijakin nauraa rätkätti, mulla oli pää punsena ja hävett
T: kia shiit
Sitten BMW kuski ajo hiljaa mun viereen ja se muijakin nauraa rätkätti, mulla oli pää punsena ja hävett
T: kia shiit
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ai jaa, mulla on herpes huulessa aina joskus.
päästä eroon, Kiasta vai herpeksestä?
En tiedä, taitaa olla molemmat ihan yhtä hankalia päästä eroon...
3noin mukaansatempaavaa älykästä kirjoitusta,mahtaa äitis olla susta TOOOsi ylpeä kun tuollaisen tahran maailmaan todennut vääntäneensä tuntemattoman isäs schiittiöitten avustuksella?!
sitten heräsit ja olit potkinut peiton lattialle......?
eikö ne sulle opettanu autokoulussa, että kytkin pitää lähdössä nostaa hiljaa ylös? Jos ajaminen tuntuu vaikealta, suosittelen ajoharjoittelua suljetulla alueella tai vaikkapa jollain marketin parkkipaikalla sulkemisajan jälkeen. Älä sure. Kyllä se paikaltaan lähtö rupeaa harjoittelulla onnistumaan ja voit sitten näyttää sille Bemarille närhen munat. Tai vaihdat sen manuaali Kiias vaikkapa 2,0 crdi automaattiin niin Bemari jää ilman ajoharjoittelua.
myönnän,eikä mul ees oo Kia vaan -73 takaveto 1,2corolla