Mikä on 18-20 v. nuorten suosima paikka Jussina Helsingissä?
Missä olisi paras bilettää? Disco? Ollaan ihan normi- ihmisiä.
Kannattaako Pihlajasaareen mennä?
Olen vähän turisti ja tulen amerikkalaisen kaverin kanssa silloin Suomeen, eikä viitsitä mennä mökille, jossa on koko suku eikä sieltä oikein pääse mihinkään.
Mihin mennä Hesassa?
4
721
Vastaukset
- stadilainen666
Itseasiassa Helsinki tyhjenee juhannuksena kun ihmiset virtaavat juhlistamaan sitä muualle päin Suomea.
Jos kuitenkin ihmisiä sattuu sinne jäämään, suosittelen näitä perusörveltämispaikkoja kuten esimerkiksi Kaivopuisto tai Hietaniemen ranta.
"Discoista" KY Klubi tai Fever varmaan teikäläiselle paras.- sinkkuja
eli missä viettää juhannusta eronneet ja karanneet? Sinkut?
- sinkkuillut joskus
sinkkuja kirjoitti:
eli missä viettää juhannusta eronneet ja karanneet? Sinkut?
Lady moonissa ihan satavarmasti on kaikki eronneet, karanneet ja sinkut..ja epätoivoisetkin vielä kaupan päälle :)
- miow
sinkkuja kirjoitti:
eli missä viettää juhannusta eronneet ja karanneet? Sinkut?
Siellä oli viime kesänäkin paras meno, bändi ja paljon iloisia ihmisiä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit325189Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3924459Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483789KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1262876Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku112470Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212282Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181978Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1511962- 1231890
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241439