jouni

näit että minun ja ystäväni välille jää vain ystävyys ,hän on antanut ymmärtää puheissaan et meistä voisi tulla pari ,jos näin ei ole niin näetkö minulle ketään ,ei olis kiva olla yksin loppueläämää vaan olis kiva löytää elämänkumppani.terv leskinainen 48v rapu
175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Niin.Kyllä te yritättekin suhdetta,mutta jokin siinä/siihen tulee..En sano,että teillä ei olsi panostusta tai mielenkiintoa suhteellenne.Myöhemmin kyllä saat suhteen,mutta siihen menee pitempi aika.Eli,ehkä vuosien päästä.Tämän tietämäsi miehen kanssa voikin pitää syvällistä ystävyyttä,eikä sinun tarvi olla yksin...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


katsoisitko vielä kirjoitti:

näit että minun ja ystäväni välille jää vain ystävyys ,hän on antanut ymmärtää puheissaan et meistä voisi tulla pari ,jos näin ei ole niin näetkö minulle ketään ,ei olis kiva olla yksin loppueläämää vaan olis kiva löytää elämänkumppani.terv leskinainen 48v rapu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu