palstalle on tullut vuoden -07. ketjuja ,vähemmästäkin sekoaa,olkkaa tarkkana ja
katsokaa kirjoituksien päivämäärät
esim. aloitus - pankaa taas ranttaliksi - on kesäkuulta - 07.
katsokaa kirjoituksien päivämäärät
esim. aloitus - pankaa taas ranttaliksi - on kesäkuulta - 07.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Minäkin kuvittelin vastaavani hyvinkin tuoreeseen viestiin.No, pannaan sytojen piikkiin huomaamattomuus. Poistin vastaukseni kun se ei oikein sopinut v 07 aikaan.
..sanoisinko vähän ulalla, en huomannut katsoa päivämäärää:)
Ranttaliksi voisi kyllä laittaa , piristäisi kummasti:))
kuka kehno kehtovvaa nuita vanahoja viestijä tänne uuvvesttaan laittoo????Mut välliikö hällä-tai sit hällähän sitä vällii onnii-mut kuitennii-ei pie elämmee ottoo tosissaan---ei kenenkkää meistä,sillä myö ei kukkaa tiijjetä,mitä huomisen aukkiivvan oven eissä on--eiköstä niin??
tuoksinassa ilimottamata,jotta punasolluin tankkaus on on tuas eissä tännään-toivottaan vain,jotta mie näillä kahella tankkaukksella ennen Afrikan matkkoo jaksan sen kuukkauvven!Kait sitä sielttää tankkaukssii suapi,mut mitteehän tulloonnoo kylykijäisisks??
pystyssä,jotta saat itsesi kuntoon ennen matkaa.
lukemaan vanhoja viestejä tuolta 'arkistosta' , ihan hyviä keskusteluja ainakin verraten nykyisiin........
..jos vastaat,nehän siirtyy tänne ensimmäisenä,huomaatteko sen?
Turha enää vastailla vuosien takaisiin viesteihin ,monet vaan ärsyyntyy kun luulevat että tietentahtoen sen teette:)))